Τρίτη 24 Φεβρουαρίου 2009

Πανιώνιος - Εθν. Αστέρας 4-1

Σε φιλικό αγώνα προπονητικού χαρακτήρα που πραγματοποιήθηκε σήμερα στο προπονητικό κέντρο του Πανιωνίου στο Κορωπί, ο Πανιώνιος επικράτησε με σκορ 4-1 επί του Εθνικού Αστέρα. Τα τέρματα σημείωσαν οι Αντερσον, Λουρένσο, Κουτσόπουλος και Ντελούρα ενώ για τον Εθνικό Αστέρα σκόραρε ο Γκάτσης.
Ο Γιώτης Σταματόπουλος είχε την ευκαιρία να δοκιμάσει πολλά σχήματα. Στο πρώτο ημίχρονο παρέταξε τους Μπέλιτς, Κουτσόπουλος, Μπερτέ, Λάνγκαμπ, Ντιαβαρά, Κουμορτζί, Μπάρκογλου, Λουρένσο, Κούκετς, Γκονζάγκα και Εκρά. Στο δεύτερο ημίχρονο πλην του Κούκετς που δεν αντικαταστάθηκε, αγωνίστηκαν οι Ανδριόλας, Γ. Μανιάτης, Χ. Μανιάτης, Ντελούρα, Λαζούρας, Αράπογλου, Λέκκας, Κοροβέσης, Αμοίρης και Αναστασόπουλος.

*Οι Νικολάου και Κοιλιάρας ακολούθησαν ατομικό πρόγραμμα εκγύμνασης, αναμένεται όμως να ακολουθήσουν κανονικά την αυριανή προπόνηση που θα ξεκινήσει στις 15:00μμ στο Κορωπί.